Heading o firmie

Ścieżki nawigacji

Polityka Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że weszła w życie nowa Polityka Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, która jest częścią planu Polityki Zrównoważonego Rozwoju Buzzi.

Ta nowa polityka jest wynikiem dyskusji między różnymi jednostkami i funkcjami organizacji na poziomie globalnym, mającej na celu poprawę naszych obecnych programów i rozwój nowych. Jej sukces zależy od zaangażowania i współpracy nas wszystkich w celu zmniejszenia liczby wypadków przy pracy i chorób zawodowych do zera.

Jesteśmy przekonani, że temat ten spotka się z dużym zainteresowaniem ze względu na jego znaczenie zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Zachęcamy do zapoznania się z nową Polityką i dogłębnego przeanalizowania jej wkrótce ze swoim przełożonym, który wraz z pracownikami służby bezpieczeństwa i higieny pracy są dostępni w celu uzyskania wszelkich wyjaśnień.

Poniżej znajduje się film mający na celu wzmocnienie naszego zaangażowania w bezpieczeństwo i higienę pracy, najważniejszy priorytet naszych podstawowych wartości.


Rozpocznijmy razem tę nową podróż, aby zapewnić nam wszystkim bezpieczniejsze i zdrowsze miejsce pracy. 
 
Z wyrazami szacunku,
Pietro Buzzi – CEO Buzzi SpA
Dirk Beese – COO Buzzi SpA

(PDF 1 MB)