Heading o firmie

Ścieżki nawigacji

O nas

Dyckerhoff Polska sp. z o.o. jest częścią Buzzi i należy do obszaru zarządzania Wschodniej Dywizji Dyckerhoff. Buzzi jest korporacją z siedzibą we Włoszech, która posiada zakłady w 13 krajach i zatrudnia prawie 10 000 pracowników na całym świecie.

Naszym klientom oferujemy produkty wysokiej jakości, a dodatkowo oferujemy doradztwo budowlane i inne usługi. Nasza produkcja jest dostosowywana zgodnie z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie technologii materiałów budowlanych, a nasze zasoby są ograniczone w sposób odpowiedzialny.

Dyckerhoff Polska sp. z o.o. jest uznanym producentem wysokiej jakości cementów, betonów towarowych i produktów specjalnych, mających zastosowanie w różnych obszarach budownictwa. Produkcja cementu jak i produktów specjalnych odbywa się w Cementowni Nowiny, zlokalizowanej w miejscowości Nowiny k/Kielc. Zdolność produkcyjna zakładu to 1,6 mln ton cementu rocznie. Firma dysponuje również terminalem w Warszawie. Produkcja betonu towarowego realizowana jest w 18 zakładach zlokalizowanych na terenie południowej i centralnej części Polski.

Dyckerhoff Polska sp. z o.o. wspiera swoich klientów nie tylko produktami najwyższej jakości, ale także doradztwem technicznym, badaniami i innymi usługami. Zarówno produkcja cementu, betonu towarowego jak i produktów specjalnych, oparta jest na najnowszych technologiach wytwarzania materiałów budowlanych.