Ścieżki nawigacji

Pracownicy Dyckerhoff Pomagają Rodzinie z Inicjatywy Szlachetnej Paczki
16 grudnia 2023

Pracownicy Dyckerhoff Pomagają Rodzinie z Inicjatywy Szlachetnej Paczki

W trakcie okresu przedświątecznego, Dyckerhoff Polska Sp. z.o.o. po raz kolejny zjednoczyła swoich pracowników w szczytnym celu – udzieleniu pomocy Pani Magdalenie oraz jej trójce dzieci. Wspólny wysiłek zaowocował stworzeniem wyjątkowej inicjatywy, która przyniosła radość i uśmiech obdarowanej rodzinie.

Zaangażowanie pracowników w zrzutkę na potrzeby Szlachetnej Paczki było ogromne, co miało znaczący wpływ na zakupy na rzecz rodziny Pani Magdaleny. Dzięki hojności serc pracowników udało się zakupić żywność, materiały szkolne, chemię, garnki, a nawet nowoczesny laptop. To dowodzi, że wspólnie można osiągnąć niesamowite rezultaty, spełniając potrzeby i marzenia tych, którzy naprawdę ich potrzebują.

Proces pakowania prezentów był równie ważny, co sam zakup potrzebnych produktów. Pracownicy nie tylko dostarczyli potrzebującym materialne wsparcie, ale także wnieśli w to serce i poświęcenie, które sprawiły, że 33 pięknie zapakowane prezenty dotarły do wybranej rodziny. Ich gotowość do dostarczenia paczek do magazynu i zaangażowanie w każdy etap sprawiły, że cała akcja Szlachetnej Paczki była w tym roku niezwykłym sukcesem.

Relacja ze spotkania z rodziną podczas wręczania paczki rzuca światło na to, jak ogromne znaczenie miała ta pomoc. Rodzina była zaskoczona ilością prezentów. Uśmiechy na twarzach dzieci, szczęście Pani Magdaleny i wdzięczność całej rodziny są najlepszą nagrodą dla wszystkich, którzy włączyli się w tę szlachetną inicjatywę.

Rodzina i wolontariusze składają serdeczne życzenia wszystkim zaangażowanym w akcję: "Życzymy Wam wszelkiej pomyślności w Nowym Roku, aby spełniły się wszystkie Wasze marzenia, zarówno te związane z życiem zawodowym, jak i prywatnym. Mamy nadzieję, że ofiarowane przez Was dobro wróci do Was z wielokrotną siłą, sprawiając uśmiech nawet w najmniej spodziewanych chwilach."

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym pracownikom za ich ogromne serca, zaangażowanie i pomoc w tworzeniu wyjątkowego świątecznego cudu dla rodziny Pani Magdaleny. Mamy nadzieję, że nasza tradycja będzie kontynuowana, inspirując innych do udzielania pomocy lokalnym społecznościom poprzez udział w takich akcjach jak np.Szlachetna Paczka.