Ścieżki nawigacji

Jubileusz CUO
27 października 2022

Jubileusz CUO

 

W dniu 27.10.2022 r. na zaproszenie Centrum Utylizacji Opon w jubileuszu 20-lecia firmy uczestniczyli Członek Zarządu Dyckerhoff Polska - Dyrektor Finansowy Pani Natalia Pryimak i Kierownik Działu Zakupów Pan Robert Latos.

Centrum Utylizacji Opon to nasz kluczowy dostawca opon do współspalania jako paliwo do pieców.
Centrum zostało powołane do życia w 2002 roku z inicjatywy największych producentów opon w Polsce.
Są to firmy: Bridgestone, Continental, Dębica, GoodYear, Michelin i Pirelli, które jednocześnie pełnią funkcję udziałowców Centrum.
W wymiarze ekologicznym jednym z głównych osiągnięć Spółki jest bardzo znaczące zmniejszenie ilości zalegających opon na nielegalnych wysypiskach oraz utrzymanie trendu zmniejszania liczby przypadków powstawania nielegalnych składowisk i wysypisk opon.
Obecnie Spółka jest największą organizacją w Polsce, zajmującą się odzyskiem zużytych opon. Zasięg działania Spółki pokrywa terytorium całego kraju.

W jubileuszu uczestniczyło wielu gości w tym założyciele firmy oraz kluczowi partnerzy: dostawcy i odbiorcy zużytych opon.
Po części oficjalnej podsumowującej 20 lecie firmy odbyła się uroczysta kolacja i występ gwiazdy wieczoru Cezarego Pazury.

Przedstawiciele Dyckerhoff Polska złożyli gratulacje i życzenia sukcesów na kolejne lata na ręce Pana Michała Jasiewicza - Prezesa Zarządu Centrum Utylizacji Opon.