Współpraca w zakresie ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2

Nowiny, 23.03.2020

Współpraca w zakresie ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2

Szanowni Państwo!

Ze względu na dynamiczną sytuację związaną z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS- CoV-2 w Polsce, informujemy, że zdrowie pracowników i ich rodzin jest dla Dyckerhoff Polska priorytetem. Mając na uwadze dobro pracowników, w firmie podjęto szereg różnorodnych środków ostrożności i dostosowano działania biznesowe do wymagań bezpieczeństwa i wytycznych regulacyjnych.

Obecna sytuacja zobowiązała Dyckerhoff Polska do wprowadzenia specjalnych rozwiązań w zakresie organizacji pracy. Szczególny komunikat wraz z szeregiem zaleceń wydała Centrala Dyckerhoff GmbH. Wytyczne zawarte w dokumencie pozwoliły na podjęcie właściwych działań oraz usystematyzowanie sposobów postępowania w Firmie.

Na chwilę obecną kontynuowana jest normalna działalność biznesowa. Dyckerhoff Polska nie przewiduje wystąpienia problemów w produkcji, realizacji usług i dostaw do klientów. W przypadku wystąpienia absencji sporej części pracowników, czy też wprowadzenia ograniczeń w podróżach czy transporcie drogowym, klienci będą błyskawicznie informowani o możliwych opóźnieniach w realizacji dostaw bądź kontraktów.