Ochrona Danych Osobowych

Szanowni Państwo!
Od dnia 25.05.2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Ogólne Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w skrócie RODO.

W Dyckerhoff Polska bardzo poważnie traktujemy ochronę i bezpieczeństwo powierzonych nam danych osobowych. Jesteśmy głęboko zaangażowani w to, aby Państwa dane osobowe były przetwarzane w sposób bezpieczny, odpowiedzialny oraz zgodny z prawem. Pragniemy poinformować, że stosujemy techniczne i organizacyjne środki bezpieczeństwa, aby chronić udostępnione przez Państwa dane przed przypadkowymi lub celowymi manipulacjami, utratą, zniszczeniem lub dostępem osób nieuprawnionych.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Nowinach (26-052 Nowiny) , ul Zakładowa 3.

Szczegółowe informacje na temat ochrony danych osobowych w Dyckerhoff Polska, Politykę Prywatności oraz informacje stanowiące wypełnienie obowiązku informacyjnego wynikającego z nowych przepisów znajdziecie Państwo w zakładce „dane osobowe”