Nagrody i wyróżnienia dla świętokrzyskich pracodawców

Dyckerhoff Polska ukończył z sukcesem program prewencyjny Państwowej Inspekcji Pracy w zakresie spełnienia minimalnych wymagań BHP przez użytkowane maszyny i urządzenia. Program ten został przeprowadzony w wytwórni betonu w Nowinach. Ukończenie programu zostało potwierdzone stosownym zaświadczeniem.

W dniu 10 grudnia 2015r. w Sali Kameralnej Filharmonii Świętokrzyskiej odbyło się uroczyste podsumowanie działalności prewencyjnej Okręgowego Inspektoratu Pracy w Kielcach. Przybyli przedstawiciele władz wojewódzkich, urzędów nadzoru i kontroli, służb mundurowych, uczelni, organizacji związkowych, pracodawców, stowarzyszeń i instytucji, którzy współpracowali z Okręgowym Inspektoratem Pracy w Kielcach.

Dyplomy, zaświadczenia oraz wyróżnienia Państwowej Inspekcji Pracy otrzymali przedsiębiorcy, którzy działając w trosce o bezpieczne i higieniczne warunki pracy uczestniczyli w programach prewencyjnych: Budowa. STOP wypadkom!; Zarządzanie BHP – prewencja wypadkowa; Spełniania minimalnych wymagań BHP przez użytkowane maszyny i urządzenia.

W imieniu Prezesa Zarządu zaświadczenie na uroczystej gali odebrał Pan Jacek Starula - Specjalista ds. BHP.