Dyckerhoff Polska wśród 100 najlepszych w regionie

Już po raz kolejny Dyckerhoff Polska Sp. z o.o znalazła się wysoko na w rankingu Złota Setka 2013 najlepszych firm w Regionie Świętokrzyskim. W branży górniczej firma zajęła II miejsce, zaś w kategoriach: rentowność i największy zysk – uplasowała się na III pozycji.

Złota Setka to kompendium wiedzy o tym, co dzieje się w świętokrzyskiej gospodarce. Przygotowane przez redakcje zestawienie jest najbardziej obiektywne, bo nie oparte na żadnych szacunkach, ocenach czy prognozach, ale na twardych danych liczbowych pochodzących z Monitora Sądowego i Gospodarczego, a także z ankiet przesłanych do firm. To już siódma edycja tego rankingu.

Uroczysta gala ogłoszenia wyników Złotej Setki odbyła w Hotelu Binkowski. Firma Dyckerhoff Polska znalazła się na 12 miejscu w rankingu ogólnym. Natomiast w zestawieniu branży górniczej, zajęła 2 pozycję. Lista obejmowała także kategorie: największych zysk i najwyższa rentowność, gdzie firma zajęła III miejsca. Pamiątkowe dyplomy w imieniu Zarządu firmy odebrała Magdalena Fudala rzeczniczka prasowa Dyckerhoff Polska.